Právě se nacházíte: Úvod

 
 Společnost Kariérový a personální servis, s.r.o. (kaps) byla založena v roce 1994. Činnost společnosti je zaměřena na oblast psychologie práce a řízení a na firemní vzdělávání.

Tvoříme a realizujeme firemní vzdělávací programy a vzdělávací kurzy pro zaměstnance na míru. Naší specializací jsou firemní vzdělávací programy v oblasti měkkých dovedností (Soft Skills), diagnosticko výcvikové programy (Assessment Centre), programy zaměřené na rozvoj osobnosti, programy zaměřené na problematiku zvládání stresu (Stres Management), programy cílené na podporu týmové spolupráce (Teambuilding) a programy rozvíjející schopnost komunikace zaměstnanců (vnitrofiremní komunikace, komunikace s klienty a zákazníky).

Realizujeme psychotesty pro řidiče:

  • psychotesty pro řidiče autobusů
  • psychotesty pro řidiče nákladní kamionové dopravy
  • psychotesty pro další skupiny řidičů
  • psychotesty pro učitele autoškol
  • psychotesty pro „vybodované“ řidiče (řidiči žádající o vrácení řidičského průkazu)

Vaší společnosti, jejímu managementu a zaměstnancům pomůžeme také poradenstvím v oblasti rozvoje lidských zdrojů organizace, provedením personálního auditu a profesní psychodiagnostikou zaměstnanců.

Klíčovým zaměstnancům firem je určen systém individuální psychologické péče (IDT Individuální rozvojová setkání). IDT je určen pracovníkům, kteří upřednostňují individuální a intenzivní formy práce, kteří mají citlivé pracovní problémy či nedostatky, které nelze řešit ve skupině.

Zaměstnavatelům a zaměstnancům poskytujeme psychologickou pomoc a poradenství, aplikaci relaxačních metod.
 
Úvod  |  Kontakt  |  
Webdesign STUDIO VIRTUALIS

Psychotesty pro řidiče

Profesní psychodiagnostika

Firemní psycholog

Firemní vzdělávání

Vzdělávání veřejné správy

Vzdělávání pedagogů