Právě se nacházíte: Firemní vzdělávání

Sebepoznání

Sebepoznání - Bezpečný kout

Žádná slova navíc. Tento nový a specifický program má výlučné a výjimečné postavení. Na manažerských postech většinou platí, že není důležité čím jsi, ale čím se zdáš být. Exponované pozice, dokonalost, výkon, rivalita. V bezpečném koutě můžete být sami sebou. Bez ohrožení.


Bez masky

Žádné psychologické hry. Na efektivním rozvoji manažerských dovedností, na komunikaci, sociálních kompetencích, zvyšování výkonu a vzdělávání můžete pracovat v jiných programech, které jsou součástí naší nabídky. V bezpečném koutě můžete bez obav vypadnout z role.


O svých slabinách se dozvíte jen vy sami

Žádné psychosociální výcviky. Budete pracovat výlučně v koalici psycholog-manažer s veškerou diskrétností a etikou naší profese. Vaše chyby mohou využít jen ti, kteří je uvidí. My z nich uděláme vaši přednost.


Dva kroky k bezpečnému koutu

Žádné skupinové techniky. Program je rozdělen na dvě základní části. První z nich je diagnostická. Pomocí klinických testů a metod obsáhneme široké spektrum vaší osobnosti, a to včetně všech souvisejících oblastí vašeho profesního i osobního života.
Druhá část je klíčová. Má podobu individuální práce s psychologem. Formou osobních konzultací bez přítomnosti jiných lidí se zaměříme na interpretaci výsledku z první části. Následují individuální konzultace, poradenství či terapie se zaměřením na určené a požadované oblasti a cíle. Konzultační hodiny mohou být opakované s různými účely. Vzhledem k maximálnímu důrazu na individuálnost je i časová náročnost programu flexibilní. První část se pohybuje v rozmezí jednoho až dvou dnu, druhá část v rozmezí vašich možností, potřeb, přání a požadavku.


Nejen práce

Žádné ohrožení. Maska profesní dokonalosti je důležitá ve vaší pracovní sféře, ale to, co je pod ní, je pro vás stejně důležité ve všech dalších oblastech vašeho života. Dostanete odpovědi nejen na otázky související s vaší profesí, ale i na otázky související s vaší osobností jako takovou, s vaším chováním a působením na druhé lidi. Dozvíte se o původu a příčinách všech zjištěných okolností.
Váš pracovní a osobní život spolu souvisejí více, než se domníváte. Oba se navzájem ovlivňují a jsou úzce provázané. Budete mít možnost řešit vztahové i osobní problémy. Když je člověk nespokojený, dělá věci špatně. Budete mít možnost řešit problémy, které budete chtít řešit.


Sebepoznání jinak

Žádné další interakce. Ochota k sebepoznání a k práci na sobě je předpokladem porozumění druhým lidem, jejich rozvo­jovým cílům a potřebám. Je ale i předpokladem rozvoje sebe sama, stimuluje sociální citlivost a kompetenci. Poskytne vám náhled a zpětnou vazbu na vaše chování.
Co vnímáte jako ohrožující? Jaký očekáváte cil a zisky? Podoba a vývoj programu Sebepoznání - Bezpečný kout záleží na vás. Respektujeme vaši individualitu a intimitu ve všech ohledech.


Můžete

Žádný stres. Můžete se zastavit, vypovídat se, ventilovat, otevřít se dle vaší libosti. Můžete být tím, čím se nezdáte být. Nikdo vám to nebude mít za zlé, nikdo vás ne­bude soudit ani hodnotit. Nečekají vás žádné zkouškové ani zátěžové situace. Téma si zvolíte jen vy sami. Co jinde nemůžete, v bezpečném koutě můžete. Bez obav, sankcí a nepříjemných důsledků. Výsledky práce na sobě pro vás budou vždy pozi­tivní.
Neobávejte se nás kontaktovat.Jen vy se dozvíte, o čem mluvíte.
 
 

 
Úvod  |  Kontakt  |  
Webdesign STUDIO VIRTUALIS

Psychotesty pro řidiče

Profesní psychodiagnostika

Firemní psycholog

Firemní vzdělávání

Vzdělávání veřejné správy

Vzdělávání pedagogů